Obnovený terminál Motorola MC9090-G
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Motorola MC9090-G byl jedním z prvních terminálů, který se velmi dobře osvědčil v náročných skladových podmínkách. Vyznačoval se velkým displejem (3,8”), vestavěným operačním systémem Windows CE, vysokou třídou těsnosti (IP64) a rychlým a spolehlivým skenerem čárových kódů. Další parametry této konfigurace terminálu lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme ho za cenu výrazně nižší než tehdy, když bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tohoto terminálu, prosím kontaktujte nás.
| Operační systém: | Microsoft Windows CE 5.0 |
|---|---|
| Procesor: | PXA270 624 MHz |
| Paměť: | 64MB RAM/64MB FLASH |
| Typy obrazovek: | barevný 3,8" QVGA (320 x 240 pixels) dotykový |
| Drátová komunikace: | USB |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | není |
| GPS: | není |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D |
| Vzdálenost čtení: | standardní dosah |
| Čtené čárové kódy: | všechny standardní jednorozměrné kódy včetně GS1 DataBar |
| Typy klávesnic: | 28 kláves, numerická |
| Typy baterií: | 2200mAh |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádu: | do 1,8m |
| Třída těsnosti: | IP64 |
| Provozní teplota: | od -20 st. C do 50 st. C |
| Provozní vlhkost: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 231x91x193mm |
| Hmotnost: | 709g |
| Záruka: | 3 měsíce |
Motorola MC9090-G byl jedním z prvních terminálů, který se velmi dobře osvědčil v náročných skladových podmínkách. Vyznačoval se velkým displejem (3,8”), vestavěným operačním systémem Windows CE, vysokou třídou těsnosti (IP64) a rychlým a spolehlivým skenerem čárových kódů. Další parametry této konfigurace terminálu lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme ho za cenu výrazně nižší než tehdy, když bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tohoto terminálu, prosím kontaktujte nás.
| Operační systém: | Microsoft Windows CE 5.0 |
|---|---|
| Procesor: | PXA270 624 MHz |
| Paměť: | 64MB RAM/64MB FLASH |
| Typy obrazovek: | barevný 3,8" QVGA (320 x 240 pixels) dotykový |
| Drátová komunikace: | USB |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | není |
| GPS: | není |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D |
| Vzdálenost čtení: | standardní dosah |
| Čtené čárové kódy: | všechny standardní jednorozměrné kódy včetně GS1 DataBar |
| Typy klávesnic: | 28 kláves, numerická |
| Typy baterií: | 2200mAh |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádu: | do 1,8m |
| Třída těsnosti: | IP64 |
| Provozní teplota: | od -20 st. C do 50 st. C |
| Provozní vlhkost: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 231x91x193mm |
| Hmotnost: | 709g |
| Záruka: | 3 měsíce |