Obnovená poloprůmyslová tiskárna Zebra ZM400
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Zebra ZM400 byla po mnoho let jednou z nejpopulárnějších tiskáren etiket na trhu. Bylo to díky její spolehlivosti, odolnosti a snadné obsluze. Tiskárna umožňuje potisk samolepicích etiket jak termálně, tak termotransferově. Podrobné parametry této konfigurace ZM400 lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme ho za cenu výrazně nižší než tehdy, když bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tiskárny, kontaktujte nás.
| Typy tisku: | termální a termotransferový |
|---|---|
| Rozlišení tisku: | 203dpi |
| Maximální šířka tisku: | 110mm |
| Maximální délka tisku: | 3988mm |
| Maximální rychlost tisku: | 254mm/s |
| Maximální rozměry tiskové pásky: | vnitřní průměr 25mm, délka 450m |
| Paměť: | 16MB RAM/8MB FLASH |
| Typy rozhraní: | USB, RS-232C, LPT |
| Tisknuté čárové kódy: | 1D: Codabar, Code 11, Code 128 with subsets A/B/C and UCC case codes, Code 39,Code 93, EAN-13, EAN-8,Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Planet Code, Plessey, Postnet, RSS (reduced space symbology),Standard 2-of-5, UPC and EAN 2 or 5 digit extensions, UPC-A, UPC-E 2D: Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, QR Code, PDF417, MicroPDF417,RSS / GS1 DataBar family (12 barcodes) |
| Programovací jazyky: | EPL, XML a ZPL nebo ZPLII |
| Přiložený software: | aplikace pro návrh etiket Zebra Designer |
| Dostupné doplňkové možnosti: | možnost rozšíření paměti FLASH na 64MB, Ethernet, WiFi |
| Rozměry: | 278x338x475mm |
| Váha: | 15kg |
| Záruka: | 3 měsíce |
Zebra ZM400 byla po mnoho let jednou z nejpopulárnějších tiskáren etiket na trhu. Bylo to díky její spolehlivosti, odolnosti a snadné obsluze. Tiskárna umožňuje potisk samolepicích etiket jak termálně, tak termotransferově. Podrobné parametry této konfigurace ZM400 lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme ho za cenu výrazně nižší než tehdy, když bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tiskárny, kontaktujte nás.
| Typy tisku: | termální a termotransferový |
|---|---|
| Rozlišení tisku: | 203dpi |
| Maximální šířka tisku: | 110mm |
| Maximální délka tisku: | 3988mm |
| Maximální rychlost tisku: | 254mm/s |
| Maximální rozměry tiskové pásky: | vnitřní průměr 25mm, délka 450m |
| Paměť: | 16MB RAM/8MB FLASH |
| Typy rozhraní: | USB, RS-232C, LPT |
| Tisknuté čárové kódy: | 1D: Codabar, Code 11, Code 128 with subsets A/B/C and UCC case codes, Code 39,Code 93, EAN-13, EAN-8,Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Planet Code, Plessey, Postnet, RSS (reduced space symbology),Standard 2-of-5, UPC and EAN 2 or 5 digit extensions, UPC-A, UPC-E 2D: Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, QR Code, PDF417, MicroPDF417,RSS / GS1 DataBar family (12 barcodes) |
| Programovací jazyky: | EPL, XML a ZPL nebo ZPLII |
| Přiložený software: | aplikace pro návrh etiket Zebra Designer |
| Dostupné doplňkové možnosti: | možnost rozšíření paměti FLASH na 64MB, Ethernet, WiFi |
| Rozměry: | 278x338x475mm |
| Váha: | 15kg |
| Záruka: | 3 měsíce |