Obnovený terminál Motorola MC9190G
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Motorola MC9190-G byl po mnoho let jedním z nejpopulárnějších terminálů, určeným pro práci v náročných skladových podmínkách. Vyznačoval se velkým displejem (3,7”), vestavěným operačním systémem Windows Mobile, vysokou třídou těsnosti (IP64) a rychlým a spolehlivým skenerem čárových kódů. Další parametry této konfigurace terminálu lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme jej za cenu výrazně nižší než tehdy, kdy bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tohoto terminálu, prosím kontaktujte nás.
| Operační systém: | Windows Mobile 6.5 Classic |
|---|---|
| Procesor: | Marvell PXA320 806MHz |
| Paměť: | 256MB RAM/1GB FLASH |
| Typy obrazovek: | 3,7palcový dotykový displej VGA s rozlišením 640x480 pixelů (dotykový) |
| Drátová komunikace: | USB, RS-232 |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | není |
| GPS: | není |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D, laser |
| Vzdálenost čtení: | standardní dosah |
| Čtené čárové kódy: | Code 39 Code 128 Code 93 Codabar Code 11 Discrete 2 of 5 Interleaved 2 of 5 EAN-8 EAN-13 MSI UPCA UPCE UPC/EAN supplementals Coupon Code Trioptic 39 Webcode RSS-14 RSS Limited SS Expanded Chinese 2 of 5 |
| Typy klávesnic: | 53 kláves, alfanumerická |
| Typy baterií: | 2200mAh |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádu: | do 1,8m |
| Třída těsnosti: | IP64 |
| Provozní teplota prostředí: | od -20 st. C do 50 st. C |
| Provozní vlhkost prostředí: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 231x91x193mm |
| Hmotnost: | 765g |
| Záruka: | 3 měsíce |
Motorola MC9190-G byl po mnoho let jedním z nejpopulárnějších terminálů, určeným pro práci v náročných skladových podmínkách. Vyznačoval se velkým displejem (3,7”), vestavěným operačním systémem Windows Mobile, vysokou třídou těsnosti (IP64) a rychlým a spolehlivým skenerem čárových kódů. Další parametry této konfigurace terminálu lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme jej za cenu výrazně nižší než tehdy, kdy bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tohoto terminálu, prosím kontaktujte nás.
| Operační systém: | Windows Mobile 6.5 Classic |
|---|---|
| Procesor: | Marvell PXA320 806MHz |
| Paměť: | 256MB RAM/1GB FLASH |
| Typy obrazovek: | 3,7palcový dotykový displej VGA s rozlišením 640x480 pixelů (dotykový) |
| Drátová komunikace: | USB, RS-232 |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | není |
| GPS: | není |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D, laser |
| Vzdálenost čtení: | standardní dosah |
| Čtené čárové kódy: | Code 39 Code 128 Code 93 Codabar Code 11 Discrete 2 of 5 Interleaved 2 of 5 EAN-8 EAN-13 MSI UPCA UPCE UPC/EAN supplementals Coupon Code Trioptic 39 Webcode RSS-14 RSS Limited SS Expanded Chinese 2 of 5 |
| Typy klávesnic: | 53 kláves, alfanumerická |
| Typy baterií: | 2200mAh |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádu: | do 1,8m |
| Třída těsnosti: | IP64 |
| Provozní teplota prostředí: | od -20 st. C do 50 st. C |
| Provozní vlhkost prostředí: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 231x91x193mm |
| Hmotnost: | 765g |
| Záruka: | 3 měsíce |