Obnovený terminál Motorola MC3190
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Motorola MC3190 je mobilní terminál čárových kódů, který je nástupcem Motoroly MC3090. Je to robustní zařízení, které se osvědčí v různých podmínkách a místech (v obchodech, skladech, logistice, výrobě atd.). Má vysokou normu těsnosti IP54, díky čemuž je terminál velmi odolný a tím spolehlivý, dokáže také vydržet opakovaný pád z výšky 1,5 metru a práci v nízkých teplotách, až do -20 stupňů Celsia. Vlastností, která odlišuje MC3190, je otočná hlava s vestavěným skenerem kódů 1D. Další parametry této konfigurace terminálu lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme ho za cenu výrazně nižší než tehdy, kdy bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tohoto terminálu, kontaktujte nás.
Výhody zařízení:
- poměr kvality a ceny
- velká možnost konfigurace zařízení
- široký výběr příslušenství a kompatibilita s příslušenstvím z MC3090
- spolehlivost
| Operační systém: | Windows CE 6.0 Professional |
|---|---|
| Procesor: | Marvell XScale PXA320 624MHz |
| Paměť: | 256MB RAM/1GB FLASH |
| Typy obrazovek: | 3palcová dotyková obrazovka QVGA (320x320 pixelů) |
| Drátová komunikace: | USB, RS-232 |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | není |
| GPS: | není |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D, laserová - otočná hlava |
| Vzdálenost čtení: | standardní dosah |
| Čtené čárové kódy: | 1D: všechny standardní jednorozměrné kódy včetně GS1 DataBar |
| Typy klávesnice: | 28 kláves, numerická |
| Typy baterií: | zesílená (4800mAh) |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádu: | do 1,5m |
| Norma Těsnosti: | IP54 |
| Provozní teplota prostředí: | od -20 st. C do 50 st. C |
| Vlhkost prostředí: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 217x72x40mm (s otočnou hlavou) |
| Hmotnost: | od 384 do 520g v závislosti na verzi terminálu |
| Záruka: | 3 měsíce |
Motorola MC3190 je mobilní terminál čárových kódů, který je nástupcem Motoroly MC3090. Je to robustní zařízení, které se osvědčí v různých podmínkách a místech (v obchodech, skladech, logistice, výrobě atd.). Má vysokou normu těsnosti IP54, díky čemuž je terminál velmi odolný a tím spolehlivý, dokáže také vydržet opakovaný pád z výšky 1,5 metru a práci v nízkých teplotách, až do -20 stupňů Celsia. Vlastností, která odlišuje MC3190, je otočná hlava s vestavěným skenerem kódů 1D. Další parametry této konfigurace terminálu lze nalézt v následující tabulce. Zařízení je použité, plně funkční a má 3měsíční záruku - nabízíme ho za cenu výrazně nižší než tehdy, kdy bylo v běžném prodeji. Pokud byste potřebovali jinou konfiguraci tohoto terminálu, kontaktujte nás.
Výhody zařízení:
- poměr kvality a ceny
- velká možnost konfigurace zařízení
- široký výběr příslušenství a kompatibilita s příslušenstvím z MC3090
- spolehlivost
| Operační systém: | Windows CE 6.0 Professional |
|---|---|
| Procesor: | Marvell XScale PXA320 624MHz |
| Paměť: | 256MB RAM/1GB FLASH |
| Typy obrazovek: | 3palcová dotyková obrazovka QVGA (320x320 pixelů) |
| Drátová komunikace: | USB, RS-232 |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | není |
| GPS: | není |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D, laserová - otočná hlava |
| Vzdálenost čtení: | standardní dosah |
| Čtené čárové kódy: | 1D: všechny standardní jednorozměrné kódy včetně GS1 DataBar |
| Typy klávesnice: | 28 kláves, numerická |
| Typy baterií: | zesílená (4800mAh) |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádu: | do 1,5m |
| Norma Těsnosti: | IP54 |
| Provozní teplota prostředí: | od -20 st. C do 50 st. C |
| Vlhkost prostředí: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 217x72x40mm (s otočnou hlavou) |
| Hmotnost: | od 384 do 520g v závislosti na verzi terminálu |
| Záruka: | 3 měsíce |