Drátová čtečka Motorola/Zebra CS1504 (CS1504-I100-01R)
POZOR: Zebra ukončila výrobu tohoto modelu; nástupcem je čtečka Zebra CS3070.
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Druhy rozhraní: | RS-232, USB |
|---|---|
| Typ skeneru: | 1D, laser |
| Čtené čárové kódy: | UPC/EAN/JAN, Code 128, Code 39, Coupon Code, I2 of 5, D2 of 5, ISBN, Webcodes |
| Dosah čtení: | brak danych |
| Rychlost skenování: | brak danych |
| Signalizace čtení: | świetlna |
| Odolnost proti pádům: | brak danych |
| Norma těsnosti: | brak danych |
| Délka kabelu: | brak danych |
| Teplota okolí při práci: | od 5 st. C do 40 st. C |
| Vlhkost okolí při práci: | od -20° do 60°C |
| Váha: | 34g |
| V balení: | čtečka |
| Záruka: | 3 měsíce |
| Druhy rozhraní: | RS-232, USB |
|---|---|
| Typ skeneru: | 1D, laser |
| Čtené čárové kódy: | UPC/EAN/JAN, Code 128, Code 39, Coupon Code, I2 of 5, D2 of 5, ISBN, Webcodes |
| Dosah čtení: | brak danych |
| Rychlost skenování: | brak danych |
| Signalizace čtení: | świetlna |
| Odolnost proti pádům: | brak danych |
| Norma těsnosti: | brak danych |
| Délka kabelu: | brak danych |
| Teplota okolí při práci: | od 5 st. C do 40 st. C |
| Vlhkost okolí při práci: | od -20° do 60°C |
| Váha: | 34g |
| V balení: | čtečka |
| Záruka: | 3 měsíce |
Načítání...