Vozíkový terminál Getac E110 Basic
POZOR: Getac ukončil výrobu tohoto modelu; pro výběr alternativního zařízení nás prosím kontaktujte.
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Operační systém: | Microsoft Windows 7 Professional |
|---|---|
| Procesor: | Intel Atom, 1.86GHz |
| Paměť: | 4GB RAM/64GB FLASH |
| Typy obrazovek: | 10.1" TFT LCD HD (1366 x 768) |
| Drátová komunikace: | 2xUSB, RS232, Ethernet (10/100/1000 Mbit), Audio mini jack, RF |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | 3MPix, autofocus |
| GPS: | žádný |
| Další informace: | PCMCIA II, Čtečka čipových karet |
| Typy klávesnic: | 3 tlačítka, obrazovková |
| Typy baterií: | 5200mAh |
| Software: | brak danych |
| Odolnost proti pádu: | brak danych |
| Těsnostní norma: | IP65 |
| Provozní teplota prostředí: | od 0 st. C do 60 st. C |
| Provozní vlhkost prostředí: | do 95% |
| V balení: | brak danych |
| Rozměry: | 280x184x40,5mm |
| Hmotnost: | brak danych |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Operační systém: | Microsoft Windows 7 Professional |
|---|---|
| Procesor: | Intel Atom, 1.86GHz |
| Paměť: | 4GB RAM/64GB FLASH |
| Typy obrazovek: | 10.1" TFT LCD HD (1366 x 768) |
| Drátová komunikace: | 2xUSB, RS232, Ethernet (10/100/1000 Mbit), Audio mini jack, RF |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth, WiFi |
| Kamera: | 3MPix, autofocus |
| GPS: | žádný |
| Další informace: | PCMCIA II, Čtečka čipových karet |
| Typy klávesnic: | 3 tlačítka, obrazovková |
| Typy baterií: | 5200mAh |
| Software: | brak danych |
| Odolnost proti pádu: | brak danych |
| Těsnostní norma: | IP65 |
| Provozní teplota prostředí: | od 0 st. C do 60 st. C |
| Provozní vlhkost prostředí: | do 95% |
| V balení: | brak danych |
| Rozměry: | 280x184x40,5mm |
| Hmotnost: | brak danych |
| Záruka: | 60 měsíců |
Načítání...