Terminál Motorola/Zebra MC3100 (MC3100-RL4S04E00)
POZOR: Zebra ukončila výrobu tohoto modelu; nástupci jsou terminály Motorola/Zebra MC3200 Standard a MC3200 Premium.
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Motorola MC3100 je terminál čárových kódů, který je nástupcem Motoroly MC3000, jedná se o robustní zařízení, které se osvědčí v různých podmínkách a místech, v obchodech, skladech, logistice, výrobě. Má vysoký stupeň krytí IP54, díky čemuž se terminál stává velmi odolným a tím spolehlivým, dokáže také vydržet opakovaný pád z výšky 1,5 metru a práci v nízkých teplotách, dokonce do -20 stupňů Celsia. Je vybaven systémem IST, který zajišťuje nízkou spotřebu energie. Vlastností, která vyniká u MC3100, je bohatý výběr příslušenství. Motorola MC3100 je verze batchová, rozšířená verze tohoto terminálu je MC3190. Doporučujeme se seznámit s originálním prospektem Motoroly MC3100, který si můžete stáhnout zde.
Výhody zařízení:
- poměr kvality a ceny
- velká možnost konfigurace zařízení
- široký výběr příslušenství a kompatibilita s příslušenstvím z MC3090
- spolehlivost
| Operační systém: | Windows CE 6.0 Pro |
|---|---|
| Procesor: | Marvell PXA320 624MHz |
| Paměť: | 256MB RAM/512MB FLASH |
| Typy obrazovek: | 3-palcový dotykový obrazovka QVGA s rozlišením 320 x 320 pixelů |
| Kabelová komunikace: | USB, RS232 |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth |
| Kamera: | žádná |
| GPS: | žádné |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D, laserový |
| Vzdálenost čtení: | 39cm |
| Čtené čárové kódy: | všechny standardní jednorozměrné kódy včetně GS1 DataBar |
| Typy klávesnic: | 28 kláves, numerická nebo 38 kláves, funkční nebo 48 kláves, alfanumerická |
| Typy baterií: | standardní (2740mAh) nebo posílená (4800mAh) |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádům: | do 1,2m |
| Norma krytí: | IP54 |
| Teplota okolí práce: | od -20 st. C do 50º C |
| Vlhkost okolí práce: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 217x82x40mm |
| Váha: | 424g |
| Záruka: | 12 měsíců |
Motorola MC3100 je terminál čárových kódů, který je nástupcem Motoroly MC3000, jedná se o robustní zařízení, které se osvědčí v různých podmínkách a místech, v obchodech, skladech, logistice, výrobě. Má vysoký stupeň krytí IP54, díky čemuž se terminál stává velmi odolným a tím spolehlivým, dokáže také vydržet opakovaný pád z výšky 1,5 metru a práci v nízkých teplotách, dokonce do -20 stupňů Celsia. Je vybaven systémem IST, který zajišťuje nízkou spotřebu energie. Vlastností, která vyniká u MC3100, je bohatý výběr příslušenství. Motorola MC3100 je verze batchová, rozšířená verze tohoto terminálu je MC3190. Doporučujeme se seznámit s originálním prospektem Motoroly MC3100, který si můžete stáhnout zde.
Výhody zařízení:
- poměr kvality a ceny
- velká možnost konfigurace zařízení
- široký výběr příslušenství a kompatibilita s příslušenstvím z MC3090
- spolehlivost
| Operační systém: | Windows CE 6.0 Pro |
|---|---|
| Procesor: | Marvell PXA320 624MHz |
| Paměť: | 256MB RAM/512MB FLASH |
| Typy obrazovek: | 3-palcový dotykový obrazovka QVGA s rozlišením 320 x 320 pixelů |
| Kabelová komunikace: | USB, RS232 |
| Bezdrátová komunikace: | Bluetooth |
| Kamera: | žádná |
| GPS: | žádné |
| Typ čtečky čárových kódů: | 1D, laserový |
| Vzdálenost čtení: | 39cm |
| Čtené čárové kódy: | všechny standardní jednorozměrné kódy včetně GS1 DataBar |
| Typy klávesnic: | 28 kláves, numerická nebo 38 kláves, funkční nebo 48 kláves, alfanumerická |
| Typy baterií: | standardní (2740mAh) nebo posílená (4800mAh) |
| Software: | aplikace obsažené v systému Windows a aplikace pro čtení čárových kódů |
| Odolnost proti pádům: | do 1,2m |
| Norma krytí: | IP54 |
| Teplota okolí práce: | od -20 st. C do 50º C |
| Vlhkost okolí práce: | od 5% do 95% |
| V balení: | terminál, baterie |
| Rozměry: | 217x82x40mm |
| Váha: | 424g |
| Záruka: | 12 měsíců |