Čtečka Honeywell Vuquest 3310g 2D (3310g-4)
POZOR: Honeywell ukončil výrobu tohoto modelu; nástupcem je čtečka Honeywell Vuquest 3320g.
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Typy rozhraní: | multiinterfejs USB, KBW (PS/2), RS232 |
|---|---|
| Typ skeneru: | 2D, imager |
| Čitelné čárové kódy: | všechny standardní jednorozměrné i dvourozměrné kódy |
| Dosah čtení: | 43cm |
| Rychlost skenování: | žádné údaje |
| Signalizace čtení: | zvuková a světelná |
| Odolnost proti pádům: | do 1,5m |
| Norma těsnosti: | IP53 |
| délka kabelu: | 2m |
| Teplota okolí při práci: | od 0 st. C do 40 st. C |
| Vlhkost okolí při práci: | od 5% do 95% |
| Váha: | 75g |
| V balení: | čtečka, návod k obsluze |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Typy rozhraní: | multiinterfejs USB, KBW (PS/2), RS232 |
|---|---|
| Typ skeneru: | 2D, imager |
| Čitelné čárové kódy: | všechny standardní jednorozměrné i dvourozměrné kódy |
| Dosah čtení: | 43cm |
| Rychlost skenování: | žádné údaje |
| Signalizace čtení: | zvuková a světelná |
| Odolnost proti pádům: | do 1,5m |
| Norma těsnosti: | IP53 |
| délka kabelu: | 2m |
| Teplota okolí při práci: | od 0 st. C do 40 st. C |
| Vlhkost okolí při práci: | od 5% do 95% |
| Váha: | 75g |
| V balení: | čtečka, návod k obsluze |
| Záruka: | 24 měsíců |
Načítání...