Vozíkový terminál Datalogic Rhino 10 (943100002)
UPOZORNĚNÍ: Datalogic ukončil výrobu tohoto modelu; pro výběr alternativního zařízení nás prosím kontaktujte.
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Operační systém: | Windows CE 6.0 nebo Windows Embedded Standard 2009 |
|---|---|
| Procesor: | Intel Marvel XScale PXA 270 @ 520 MHz |
| Paměť: | 128MB RAM/128 MB Flash |
| Typy obrazovek: | 10” antireflexní dotykový displej 640x480 pixelů |
| Drátová komunikace: | 2xRS-232, 2xUSB, volitelně Ethernet Port 10/100 Mb |
| Bezdrátová komunikace: | WiFi, Bluetooth |
| Kamera: | žádná |
| GPS: | žádná |
| další informace: | žádná data |
| Typy klávesnic: | obrazovková |
| Typy baterií: | žádná data |
| Software: | žádná data |
| Odolnost proti pádu: | žádná data |
| Těsnost: | IP65 |
| Provozní teplota: | od -10 st. C do 50 st. C |
| Provozní vlhkost: | žádná data |
| V balení: | žádná data |
| Rozměry: | 273 x 234 x 52 |
| Hmotnost: | 2500g |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Operační systém: | Windows CE 6.0 nebo Windows Embedded Standard 2009 |
|---|---|
| Procesor: | Intel Marvel XScale PXA 270 @ 520 MHz |
| Paměť: | 128MB RAM/128 MB Flash |
| Typy obrazovek: | 10” antireflexní dotykový displej 640x480 pixelů |
| Drátová komunikace: | 2xRS-232, 2xUSB, volitelně Ethernet Port 10/100 Mb |
| Bezdrátová komunikace: | WiFi, Bluetooth |
| Kamera: | žádná |
| GPS: | žádná |
| další informace: | žádná data |
| Typy klávesnic: | obrazovková |
| Typy baterií: | žádná data |
| Software: | žádná data |
| Odolnost proti pádu: | žádná data |
| Těsnost: | IP65 |
| Provozní teplota: | od -10 st. C do 50 st. C |
| Provozní vlhkost: | žádná data |
| V balení: | žádná data |
| Rozměry: | 273 x 234 x 52 |
| Hmotnost: | 2500g |
| Záruka: | 12 měsíců |
Načítání...