Mobilní tiskárna Zebra RW 420 (R4D-0U0A000E-00)
UPOZORNĚNÍ: Zebra ukončila výrobu tohoto modelu; nástupcem je terminál Zebra ZQ521.
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Typy tisku: | termální |
|---|---|
| Rozlišení tisku: | 203dpi |
| Maximální šířka tisku: | 104mm |
| Maximální délka tisku: | nepřetržitý tisk |
| Maximální rychlost tisku: | 76mm/s |
| Typ média: | termální papír pro tisk štítků nebo účtenek, syntetická média, UV potažená média, omezená podpora etiket |
| PRŮMĚR ROLE: | 0.75” - 19mm nebo 1.38” - 34.9mm |
| Paměť: | 16MB RAM/8MB FLASH |
| Programovací jazyky: | CPCL, ZPL, EPL, XML |
| Typy rozhraní: | USB, RS-232, Bluetooth, WiFi (v závislosti na konfiguraci) |
| Tisknutelné čárové kódy: | 1D: Code 39, Code 93, UCC/EAN- 128, EAN-14, Code 128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, EAN-14, UPC a EAN 2-of-5 digitální rozšíření, Plessey, FIM Postnet, Interleaved 2-of-5, MSI, Codabar 2D: Aztec, Data Matrix, GS1 DataBar&trade (RSS) rodina (12 čárových kódů), MaxiCode, PDF417, QR Code |
| dostupné Volitelné možnosti: | Bluetooth, WiFi, čtečka magnetických a čipových karet |
| Odolnost proti pádu: | do 1,2m |
| Těsnostní norma: | IP54 |
| Baterie: | 4000mAh |
| Rozměry: | 160x175x76mm |
| Hmotnost: | 0,907kg |
| V balení: | tiskárna, baterie, klip na opasek |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Typy tisku: | termální |
|---|---|
| Rozlišení tisku: | 203dpi |
| Maximální šířka tisku: | 104mm |
| Maximální délka tisku: | nepřetržitý tisk |
| Maximální rychlost tisku: | 76mm/s |
| Typ média: | termální papír pro tisk štítků nebo účtenek, syntetická média, UV potažená média, omezená podpora etiket |
| PRŮMĚR ROLE: | 0.75” - 19mm nebo 1.38” - 34.9mm |
| Paměť: | 16MB RAM/8MB FLASH |
| Programovací jazyky: | CPCL, ZPL, EPL, XML |
| Typy rozhraní: | USB, RS-232, Bluetooth, WiFi (v závislosti na konfiguraci) |
| Tisknutelné čárové kódy: | 1D: Code 39, Code 93, UCC/EAN- 128, EAN-14, Code 128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, EAN-14, UPC a EAN 2-of-5 digitální rozšíření, Plessey, FIM Postnet, Interleaved 2-of-5, MSI, Codabar 2D: Aztec, Data Matrix, GS1 DataBar&trade (RSS) rodina (12 čárových kódů), MaxiCode, PDF417, QR Code |
| dostupné Volitelné možnosti: | Bluetooth, WiFi, čtečka magnetických a čipových karet |
| Odolnost proti pádu: | do 1,2m |
| Těsnostní norma: | IP54 |
| Baterie: | 4000mAh |
| Rozměry: | 160x175x76mm |
| Hmotnost: | 0,907kg |
| V balení: | tiskárna, baterie, klip na opasek |
| Záruka: | 12 měsíců |
Držák do auta s integrovanou nabíječkou a kabelem pro přímé připojení k Zebra RW420
5 157,63 Kč bez DPH
6 343,88 Kč s DPH
Držák do auta s integrovanou nabíječkou a adaptérem do autozapalovače pro Zebra RW420
5 157,63 Kč bez DPH
6 343,88 Kč s DPH
Načítání...