Papírové etikety 100x40 mm - 2000 ks.
304,33 Kč bez DPH
374,32 Kč s DPH
8-12 pracovních dnů
P/N: MBSS100X040.2000.1
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Typ štítku: | papírový, termotransferový |
|---|---|
| Barva štítku: | bílá |
| Šířka štítku: | 100 mm |
| Výška štítku: | 40 mm |
| Odstup mezi štítky: | cca 2-3 mm |
| Vnitřní průměr dutinky (fi): | 76 mm |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Návin na roli: | 2000 kusů |
| Požadovaná páska pro tisk: | termotransferová vosková |
| Použití: | skladování, logistika, inventarizace, administrativa, maloobchod |
| Typ štítku: | papírový, termotransferový |
|---|---|
| Barva štítku: | bílá |
| Šířka štítku: | 100 mm |
| Výška štítku: | 40 mm |
| Odstup mezi štítky: | cca 2-3 mm |
| Vnitřní průměr dutinky (fi): | 76 mm |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Návin na roli: | 2000 kusů |
| Požadovaná páska pro tisk: | termotransferová vosková |
| Použití: | skladování, logistika, inventarizace, administrativa, maloobchod |
Načítání...