Papírové etikety 35x25 mm - 1500 ks.
79,80 Kč bez DPH
98,16 Kč s DPH
Skladem
P/N: MBSS035X025.1500.1
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Typ štítku: | papírový, termotransferový |
|---|---|
| Barva štítku: | bílá |
| Šířka štítku: | 35 mm |
| Výška štítku: | 25 mm |
| Odstup mezi štítky: | cca 2-3 mm |
| Vnitřní průměr dutinky (fi): | 40 mm |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Návin na roli: | 1500 kusů |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová vosková |
| Použití: | skladování, logistika, inventarizace, administrativa, maloobchod |
| Typ štítku: | papírový, termotransferový |
|---|---|
| Barva štítku: | bílá |
| Šířka štítku: | 35 mm |
| Výška štítku: | 25 mm |
| Odstup mezi štítky: | cca 2-3 mm |
| Vnitřní průměr dutinky (fi): | 40 mm |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Návin na roli: | 1500 kusů |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová vosková |
| Použití: | skladování, logistika, inventarizace, administrativa, maloobchod |
Načítání...