Papírové etikety kraftové 60x40 mm - 1000 ks.
215,18 Kč bez DPH
264,67 Kč s DPH
8-12 pracovních dnů
P/N: RKSM060X040.1000.1
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Papírové etikety KRAFT dodávají produktům přirozený EKO vzhled. Materiál je vyroben z jednostranně hladkého papíru s silným kaučukovým lepidlem.
| Typ etikety: | papírová pololesklá KRAFT, termotransferová |
|---|---|
| Barva etikety: | hnědá |
| Šířka etikety: | 60 mm |
| Výška etikety: | 40 mm |
| Mezera mezi etiketami: | ok. 2-3 mm |
| Vnitřní průměr návinu (fi): | 40 mm |
| Typ lepidla: | kaučukové (silné) |
| Navinutí na roli: | 1000 kusů |
| Požadovaná páska pro potisk: | doporučená termotransferová páska: Zebra 3200 voskově-živicová |
| Použití: | označování produktů, dekorace, zdobení produktů typu "handmade" |
Papírové etikety KRAFT dodávají produktům přirozený EKO vzhled. Materiál je vyroben z jednostranně hladkého papíru s silným kaučukovým lepidlem.
| Typ etikety: | papírová pololesklá KRAFT, termotransferová |
|---|---|
| Barva etikety: | hnědá |
| Šířka etikety: | 60 mm |
| Výška etikety: | 40 mm |
| Mezera mezi etiketami: | ok. 2-3 mm |
| Vnitřní průměr návinu (fi): | 40 mm |
| Typ lepidla: | kaučukové (silné) |
| Navinutí na roli: | 1000 kusů |
| Požadovaná páska pro potisk: | doporučená termotransferová páska: Zebra 3200 voskově-živicová |
| Použití: | označování produktů, dekorace, zdobení produktů typu "handmade" |
Načítání...