Saténová stuha 30x50 mb barevná
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Materiál: | 100% polyesterový satén |
|---|---|
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 50 běžných metrů |
| Barva: | barvy na výběr (PANTONE TPG): > krémová (11-0104) > béžová (14-1209) > stříbrná (14-4203) > světle zelená (14-0217) > červená (18-1663) > modrá (19-3964) - viditelná na fotografiích > pudrově růžová (14-1309) > tmavě zelená (19-5513) > světle modrá (15-4225) > vínová (19-1652) > růžová (13-2802) > tmavě růžová (17-2230) |
| Vnitřní dutinka: | 40 mm |
| Vnější průměr: | cca 95 mm |
| Tloušťka: | 105±10 μm |
| Přípustná teplota praní: | 95 °C |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová pryskyřičná/textilní |
| Použití: | oděvní průmysl, výroba šerp, stuh atd. |
| Materiál: | 100% polyesterový satén |
|---|---|
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 50 běžných metrů |
| Barva: | barvy na výběr (PANTONE TPG): > krémová (11-0104) > béžová (14-1209) > stříbrná (14-4203) > světle zelená (14-0217) > červená (18-1663) > modrá (19-3964) - viditelná na fotografiích > pudrově růžová (14-1309) > tmavě zelená (19-5513) > světle modrá (15-4225) > vínová (19-1652) > růžová (13-2802) > tmavě růžová (17-2230) |
| Vnitřní dutinka: | 40 mm |
| Vnější průměr: | cca 95 mm |
| Tloušťka: | 105±10 μm |
| Přípustná teplota praní: | 95 °C |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová pryskyřičná/textilní |
| Použití: | oděvní průmysl, výroba šerp, stuh atd. |