Saténová stuha 30x200mb černá
568,40 Kč bez DPH
699,13 Kč s DPH
Skladem
P/N: SKCB030X200MB.1
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Materiál: | 100% polyesterový satén |
|---|---|
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 200 běžných metrů |
| Barva: | černá |
| Vnitřní jádro: | 76 mm |
| Vnější průměr: | cca 185 mm |
| Tloušťka: | 105±10 μm |
| Přípustná teplota praní: | 95 °C |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová pryskyřičná/textilní |
| Použití: | oděvní průmysl, výroba šerp, stuh atd. |
| Materiál: | 100% polyesterový satén |
|---|---|
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 200 běžných metrů |
| Barva: | černá |
| Vnitřní jádro: | 76 mm |
| Vnější průměr: | cca 185 mm |
| Tloušťka: | 105±10 μm |
| Přípustná teplota praní: | 95 °C |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová pryskyřičná/textilní |
| Použití: | oděvní průmysl, výroba šerp, stuh atd. |
Načítání...