Nylonová textilní stuha 40x200mb bílá
261,00 Kč bez DPH
321,03 Kč s DPH
Skladem
P/N: NBSB040X200MB.1
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Materiál: | 100% Nylon |
|---|---|
| Šířka: | 40 mm |
| Délka: | 200 metrů běžných |
| Barva: | bílá |
| Vnitřní pouzdro: | 76 mm |
| Vnější průměr: | 190 mm |
| Tloušťka: | 115±10 μm |
| Povolená teplota praní: | 90 °C |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová pryskyřičná/textilní |
| Použití: | oděvní průmysl, obuvnický, nábytkářský atd. |
| Materiál: | 100% Nylon |
|---|---|
| Šířka: | 40 mm |
| Délka: | 200 metrů běžných |
| Barva: | bílá |
| Vnitřní pouzdro: | 76 mm |
| Vnější průměr: | 190 mm |
| Tloušťka: | 115±10 μm |
| Povolená teplota praní: | 90 °C |
| Požadovaná páska pro potisk: | termotransferová pryskyřičná/textilní |
| Použití: | oděvní průmysl, obuvnický, nábytkářský atd. |
Načítání...