Odolný notebook Getac V120G1
70 096,48 Kč bez DPH
86 218,67 Kč s DPH
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
| Úhlopříčka obrazovky: |
29,5cm (11.6''), 1366x768 pixeli |
|---|---|
| procesor: |
Intel Core i5, 2.3 GHz |
| Ram: |
4 GB |
| Pevný disk: |
SSD: 128 GB |
| rozhraní: |
USB (3x), RS-232, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi, HDMI, ExpressCard 54, 4G (LTE) |
| operační systém: | Win 10 Professional |
| Provozní teplota: | -21°C to 60°C IP65 |
| Provozní vlhkost: | do 95% (bez kondenzace) |
| Napájení: | AC Adapter (65W, 100-240VAC, 50/60 Hz) Li-Ion battery (11.1V, 2100mAh) x 2 |
| Typ klávesnice: | QWERTZ (podsvícená) |
| Další vybavení: |
GPS, touchpad, kamera |
| Rozměry: | 299 x 223 x 34mm |
| Hmotnost: | 1,98kg |
| V balení: | Laptop, baterie 2 ks, napájecí adaptér, napájecí kabel |
| Záruka VÝROBCE: | 36 měsíců |
| Úhlopříčka obrazovky: |
29,5cm (11.6''), 1366x768 pixeli |
|---|---|
| procesor: |
Intel Core i5, 2.3 GHz |
| Ram: |
4 GB |
| Pevný disk: |
SSD: 128 GB |
| rozhraní: |
USB (3x), RS-232, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi, HDMI, ExpressCard 54, 4G (LTE) |
| operační systém: | Win 10 Professional |
| Provozní teplota: | -21°C to 60°C IP65 |
| Provozní vlhkost: | do 95% (bez kondenzace) |
| Napájení: | AC Adapter (65W, 100-240VAC, 50/60 Hz) Li-Ion battery (11.1V, 2100mAh) x 2 |
| Typ klávesnice: | QWERTZ (podsvícená) |
| Další vybavení: |
GPS, touchpad, kamera |
| Rozměry: | 299 x 223 x 34mm |
| Hmotnost: | 1,98kg |
| V balení: | Laptop, baterie 2 ks, napájecí adaptér, napájecí kabel |
| Záruka VÝROBCE: | 36 měsíců |
Napájecí adaptér pro notebook Getac V110 G4, Getac S410 a tablet Getac T800 G2
2 130,30 Kč bez DPH
2 620,27 Kč s DPH
Načítání...