Notebook Getac S510 Thunderbolt
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Getac S510 Thunderbolt je odolný laptop určený pro práci v náročných podmínkách automobilového průmyslu, ve výrobě nebo při práci v terénu. Zařízení je vybaveno operačním systémem Windows 11 Professional, procesorem Intel Core Ultra 5 125U a pevným diskem SSD 256 GB. Displej 15.6'' (1920x1080 pixelů) umožňuje pohodlnou práci i při silném slunečním svitu. Laptop je určen k provozu v teplotním rozmezí od -29˚C do 63°C, má také krytí IP53 a vydrží pády z výšky 0,9 metru. V laptopu jsou zabudované 2 rozhraní USB 3.0, konektor Ethernet a HDMI. Bezdrátová komunikace probíhá přes Bluetooth a Wi-Fi 6E. Součástí balení je baterie 6900 mAh, napájecí adaptér a napájecí kabel – samostatně lze dokoupit další příslušenství, nabíječky nebo rozšíření pevného disku. Záruka výrobce na Getac S510 Thunderbolt je 36 měsíců.
| Průměr obrazovky: | 39.6 cm (15.6''), 1920x1200 pixelů |
|---|---|
| procesor: | Intel Core Ultra 5 processor 125U Max. 4.3GHz with Intel Turbo Boost Technology - 12 MB Intel Smart Cache |
| Ram: | 8 GB |
| Pevný disk: | SSD: 256 GB |
| Rozhraní: | USB (2x), Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi (6E), audio, HDMI, DC in Jack |
| operační systém: | Win 11 Professional |
| Teplota okolí při práci: | od -29°C do 63°C IP65 |
| Vlhkost okolí při práci: | do 95% (bez kondenzace) |
| Energetická potřeba: | 65W, 100-240VAC, 50 / 60Hz |
| Typ klávesnice: | QWERTZ |
| Doplňkové vybavení: | DVD-RW, Slot pro SIM kartu, Slot pro paměťové karty, kamera, GPS |
| Rozměry: | 375 x 277 x 39mm |
| Váha: | 2,35 kg |
| V balení: | Laptop, baterie, zasilacz, napájecí kabel |
| Záruka VÝROBCE: | 36 měsíců |
Getac S510 Thunderbolt je odolný laptop určený pro práci v náročných podmínkách automobilového průmyslu, ve výrobě nebo při práci v terénu. Zařízení je vybaveno operačním systémem Windows 11 Professional, procesorem Intel Core Ultra 5 125U a pevným diskem SSD 256 GB. Displej 15.6'' (1920x1080 pixelů) umožňuje pohodlnou práci i při silném slunečním svitu. Laptop je určen k provozu v teplotním rozmezí od -29˚C do 63°C, má také krytí IP53 a vydrží pády z výšky 0,9 metru. V laptopu jsou zabudované 2 rozhraní USB 3.0, konektor Ethernet a HDMI. Bezdrátová komunikace probíhá přes Bluetooth a Wi-Fi 6E. Součástí balení je baterie 6900 mAh, napájecí adaptér a napájecí kabel – samostatně lze dokoupit další příslušenství, nabíječky nebo rozšíření pevného disku. Záruka výrobce na Getac S510 Thunderbolt je 36 měsíců.
| Průměr obrazovky: | 39.6 cm (15.6''), 1920x1200 pixelů |
|---|---|
| procesor: | Intel Core Ultra 5 processor 125U Max. 4.3GHz with Intel Turbo Boost Technology - 12 MB Intel Smart Cache |
| Ram: | 8 GB |
| Pevný disk: | SSD: 256 GB |
| Rozhraní: | USB (2x), Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi (6E), audio, HDMI, DC in Jack |
| operační systém: | Win 11 Professional |
| Teplota okolí při práci: | od -29°C do 63°C IP65 |
| Vlhkost okolí při práci: | do 95% (bez kondenzace) |
| Energetická potřeba: | 65W, 100-240VAC, 50 / 60Hz |
| Typ klávesnice: | QWERTZ |
| Doplňkové vybavení: | DVD-RW, Slot pro SIM kartu, Slot pro paměťové karty, kamera, GPS |
| Rozměry: | 375 x 277 x 39mm |
| Váha: | 2,35 kg |
| V balení: | Laptop, baterie, zasilacz, napájecí kabel |
| Záruka VÝROBCE: | 36 měsíců |