Bezdrátová čtečka Motorola/Zebra LI4278 (LI4278‐TRBU0100ZER)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Zebra LI4278 je jeden z nejpopulárnějších bezdrátových čteček ve své třídě. Uznání v očích zákazníků je způsobeno vynikajícím poměrem kvality a ceny a velkými možnostmi čtečky. Mezi ně patří bezdrátový dosah od základny až 100 metrů (samozřejmě za předpokladu, že lokalita/prostor nemá příliš mnoho terénních překážek jako jsou zdi, regály atd.). Velmi rychlý a efektivní lineární imager umožňuje čtení 1D kódů, také z obrazovky počítače nebo smartphonu. Zebra LI428 má multi-interface (RS232, KBW, USB) a využívá technologii Bluetooth 2.1 EDR, která zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti dat a lepší výkon bezdrátového přenosu. Kompletní sada obsahuje čtečku, baterii, komunikačně-nabíjecí základnu a rozhraní kabelu. Čtečka byla dříve známá pod názvem Motorola LI4278 – současný název je výsledkem akvizice Motorola Solutions společností Zebra Technologies. Zařízení má 36měsíční záruku výrobce.
| TYP skeneru: | 1D, linear imager (Standard Range - standardní dosah) |
|---|---|
| snímací vzdálenost: | do 140 cm |
| ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| výdrž baterie: | asi 57 000 skenů |
| bezdrátová komunikace: | Bluetooth 2.1 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| krytí: | IP53 |
| provozní teplota: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | černá |
| KABEL V balení: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V balení: | ano, standardní |
| napájecí adaptér v balení: | ne |
| ostatní: | žádné |
| ROZMĚRY: | 98 mm x 70 mm x 186 mm |
| HMOTNOST: | 224 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Zebra LI4278 je jeden z nejpopulárnějších bezdrátových čteček ve své třídě. Uznání v očích zákazníků je způsobeno vynikajícím poměrem kvality a ceny a velkými možnostmi čtečky. Mezi ně patří bezdrátový dosah od základny až 100 metrů (samozřejmě za předpokladu, že lokalita/prostor nemá příliš mnoho terénních překážek jako jsou zdi, regály atd.). Velmi rychlý a efektivní lineární imager umožňuje čtení 1D kódů, také z obrazovky počítače nebo smartphonu. Zebra LI428 má multi-interface (RS232, KBW, USB) a využívá technologii Bluetooth 2.1 EDR, která zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti dat a lepší výkon bezdrátového přenosu. Kompletní sada obsahuje čtečku, baterii, komunikačně-nabíjecí základnu a rozhraní kabelu. Čtečka byla dříve známá pod názvem Motorola LI4278 – současný název je výsledkem akvizice Motorola Solutions společností Zebra Technologies. Zařízení má 36měsíční záruku výrobce.
| TYP skeneru: | 1D, linear imager (Standard Range - standardní dosah) |
|---|---|
| snímací vzdálenost: | do 140 cm |
| ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| výdrž baterie: | asi 57 000 skenů |
| bezdrátová komunikace: | Bluetooth 2.1 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| krytí: | IP53 |
| provozní teplota: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | černá |
| KABEL V balení: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V balení: | ano, standardní |
| napájecí adaptér v balení: | ne |
| ostatní: | žádné |
| ROZMĚRY: | 98 mm x 70 mm x 186 mm |
| HMOTNOST: | 224 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |