Bezdrátová čtečka Motorola/Zebra LI4278 (LI4278-PRBU2100AWR)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Zebra LI4278 je jeden z nejpopulárnějších bezdrátových čteček ve své třídě. Uznání ze strany zákazníků je způsobeno vynikajícím poměrem kvality a ceny a velkými možnostmi čtečky. Mezi nimi lze vyzdvihnout bezdrátový dosah od základny až 100 metrů (samozřejmě za předpokladu, že lokalita/prostor nemá příliš mnoho terénních překážek jako jsou zdi, regály atd.). Velmi rychlý a efektivní lineární imager umožňuje čtení 1D kódů, také z obrazovky počítače nebo smartphonu. Zebra LI428 má multi-interface (RS232, KBW, USB) a využívá technologii Bluetooth 2.1 EDR, která zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti dat a lepší výkon bezdrátového přenosu. Kompletní sada obsahuje čtečku, baterii, komunikačně-nabíjecí základnu a interface kabel. Čtečka byla dříve známá pod názvem Motorola LI4278 – současný název je výsledkem akvizice společnosti Motorola Solutions společností Zebra Technologies. Zařízení má 36měsíční záruku výrobce.
| TYP SKANERA: | 1D, lineární imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 140 cm |
| TYPY INTERFACŮ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | asi 57 000 skenů |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 2.1 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST VŮČI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP53 |
| TEPLOTA PROVOZNÍHO PROSTŘEDÍ: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ano, prezentační |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 98 mm x 70 mm x 186 mm |
| HMOTNOST: | 224 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Zebra LI4278 je jeden z nejpopulárnějších bezdrátových čteček ve své třídě. Uznání ze strany zákazníků je způsobeno vynikajícím poměrem kvality a ceny a velkými možnostmi čtečky. Mezi nimi lze vyzdvihnout bezdrátový dosah od základny až 100 metrů (samozřejmě za předpokladu, že lokalita/prostor nemá příliš mnoho terénních překážek jako jsou zdi, regály atd.). Velmi rychlý a efektivní lineární imager umožňuje čtení 1D kódů, také z obrazovky počítače nebo smartphonu. Zebra LI428 má multi-interface (RS232, KBW, USB) a využívá technologii Bluetooth 2.1 EDR, která zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti dat a lepší výkon bezdrátového přenosu. Kompletní sada obsahuje čtečku, baterii, komunikačně-nabíjecí základnu a interface kabel. Čtečka byla dříve známá pod názvem Motorola LI4278 – současný název je výsledkem akvizice společnosti Motorola Solutions společností Zebra Technologies. Zařízení má 36měsíční záruku výrobce.
| TYP SKANERA: | 1D, lineární imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 140 cm |
| TYPY INTERFACŮ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | asi 57 000 skenů |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 2.1 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST VŮČI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP53 |
| TEPLOTA PROVOZNÍHO PROSTŘEDÍ: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ano, prezentační |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 98 mm x 70 mm x 186 mm |
| HMOTNOST: | 224 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |