Bezdrátová čtečka Newland HR1580-BT
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Newland HR1580-BT patří do skupiny bezdrátových čteček s velkým dosahem připojení k komunikačně-nabíjecí základně, dosahujícím až 50 metrů. Vybaven skenerem imager 1D, umožňuje také čtení kódů z displejů, smartphonů, tabletů. Dosah čtení kódů je možný ze vzdálenosti až 55 cm, potvrzení je komunikováno čtečkou zvukově a světelně. Zařízení má relativně nízkou normu těsnosti IP42 – z tohoto důvodu se spíše hodí pro práci v nenáročném prostředí, např. v maloobchodě nebo administrativě. V sadě se nachází čtečka, USB kabel, komunikačně-nabíjecí základna a napájecí adaptér. Záruka výrobce na skener Newland HR1580-BT je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D, lineární imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 55 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232 |
| VÝKON BATERIE: | cca 12 hodin práce při plném nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 5.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 50 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | zvuková, světelná |
| ODOLNOST PROTI PÁDU: | do 1,5 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP42 |
| PRACOVNÍ TEPLOTA OKOLÍ: | od -20 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | tmavě šedá |
| KABEL V SADĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SADĚ: | ano |
| NAPÁJECÍ ADAPTÉR V SADĚ: | ano |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 113 mm x 73,3 mm x 159 mm |
| HMOTNOST: | 213 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Newland HR1580-BT patří do skupiny bezdrátových čteček s velkým dosahem připojení k komunikačně-nabíjecí základně, dosahujícím až 50 metrů. Vybaven skenerem imager 1D, umožňuje také čtení kódů z displejů, smartphonů, tabletů. Dosah čtení kódů je možný ze vzdálenosti až 55 cm, potvrzení je komunikováno čtečkou zvukově a světelně. Zařízení má relativně nízkou normu těsnosti IP42 – z tohoto důvodu se spíše hodí pro práci v nenáročném prostředí, např. v maloobchodě nebo administrativě. V sadě se nachází čtečka, USB kabel, komunikačně-nabíjecí základna a napájecí adaptér. Záruka výrobce na skener Newland HR1580-BT je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D, lineární imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 55 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232 |
| VÝKON BATERIE: | cca 12 hodin práce při plném nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 5.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 50 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | zvuková, světelná |
| ODOLNOST PROTI PÁDU: | do 1,5 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP42 |
| PRACOVNÍ TEPLOTA OKOLÍ: | od -20 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | tmavě šedá |
| KABEL V SADĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SADĚ: | ano |
| NAPÁJECÍ ADAPTÉR V SADĚ: | ano |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 113 mm x 73,3 mm x 159 mm |
| HMOTNOST: | 213 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |