Bezdrátová čtečka Metapace MP78
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Metapace MP78 je bezdrátový čtečka pro skenování 1D a 2D kódů (skenovací modul imager čte kódy také z monitorů nebo displejů telefonů). Odolná baterie umožňuje provést asi 100 tis. skenů před vybitím a intenzivní práci po dobu asi 14 hodin. Komunikace mezi čtečkou a základnou probíhá prostřednictvím Bluetooth, dosah od základny je až 10 metrů. Norma těsnosti skeneru je IP42, vydrží pády na tvrdý povrch z výšky 1,5 metru. V balení je komunikačně-nabíjecí základna a USB kabel. Záruka na Metapace MP78 je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D a 2D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | žádné údaje |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | asi 100 000 skenů při plném nabití baterie |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 10 m |
| INDIKACE ČTENÍ: | zvuková, světelná |
| ODOLNOST VŮČI PÁDŮM: | do 1,5 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP42 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | tmavě šedá |
| KABEL V BALENÍ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V BALENÍ: | ano, prezentovaná |
| ZDROJ V BALENÍ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 175 mm x 66 mm x 99 mm |
| HMOTNOST: | 214 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Metapace MP78 je bezdrátový čtečka pro skenování 1D a 2D kódů (skenovací modul imager čte kódy také z monitorů nebo displejů telefonů). Odolná baterie umožňuje provést asi 100 tis. skenů před vybitím a intenzivní práci po dobu asi 14 hodin. Komunikace mezi čtečkou a základnou probíhá prostřednictvím Bluetooth, dosah od základny je až 10 metrů. Norma těsnosti skeneru je IP42, vydrží pády na tvrdý povrch z výšky 1,5 metru. V balení je komunikačně-nabíjecí základna a USB kabel. Záruka na Metapace MP78 je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D a 2D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | žádné údaje |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | asi 100 000 skenů při plném nabití baterie |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 10 m |
| INDIKACE ČTENÍ: | zvuková, světelná |
| ODOLNOST VŮČI PÁDŮM: | do 1,5 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP42 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | tmavě šedá |
| KABEL V BALENÍ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V BALENÍ: | ano, prezentovaná |
| ZDROJ V BALENÍ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 175 mm x 66 mm x 99 mm |
| HMOTNOST: | 214 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |