Bezdrátová čtečka Zebra DS3678-KD HP (DS3678-HP3U42A2SKW)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Seria DS3678 jsou ultra odolné skenery, které se nacházejí v portfoliu společnosti Zebra Technologies. Čtečky jsou vybaveny skenovacím modulem imager, díky čemuž je možné číst kódy 1D i 2D. Různorodost konfigurací umožňuje zákazníkovi vybrat model odpovídající potřebám – s běžným nebo dlouhým dosahem čtení, High Performance, High Density nebo DPM. Zařízení poskytuje ochranu proti vodě a prachu (IP67), je také odolné proti pádům i z výšky 2,4m a může pracovat v rozmezí teplot od -20 do +50 C. Bluetooth ve verzi 4.0 zajišťuje velmi rychlý přenos dat, samotné zařízení pak může komunikovat s bazí na vzdálenost až 100 metrů. Displej ve čtečce je nejčastěji využíván k vizuálnímu potvrzení naskenovaného kódu, další klávesnice umožňuje zadávání množství kusů naskenovaného zboží nebo jeho umístění, tlačítka mohou být programována a vkládat další znaky a funkce do kódu, což umožňuje jeho úpravu. Je také možné nahrát další aplikace Zebry a provést jednoduchý inventurní sken. Na displeji je neustále viditelný indikátor úrovně nabití baterie a stavu připojení Bluetooth, což usnadňuje monitorování stavu napájení a připojení během celé směny. Zebra DS3678 si výborně poradí všude tam, kde jsou velmi náročné, dokonce extrémní pracovní podmínky. Model DS3678-KD se odlišuje od ostatních konfigurací barevným displejem a klávesnicí. Aby byla sada kompletní, je třeba se také vybavit komunikačně-nabíjecí stanicí, zdrojem a kabely rozhraní i napájecími. Záruka na produkt je 36 měsíců.
| TYP SKANERA: | 1D a 2D, imager HP (High Performance - skener vysokého výkonu) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 203,2 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝDRŽ BATERIE: | asi 70 000 skenů při plném nabití baterie |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 4.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková, vibrace |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 2,4 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP67 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od -20 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | zeleno-černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ano |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ano |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | klávesnice (16 kláves), barevný displej |
| ROZMĚRY: | 190 mm x 78 mm x 143 mm |
| HMOTNOST: | 510 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Seria DS3678 jsou ultra odolné skenery, které se nacházejí v portfoliu společnosti Zebra Technologies. Čtečky jsou vybaveny skenovacím modulem imager, díky čemuž je možné číst kódy 1D i 2D. Různorodost konfigurací umožňuje zákazníkovi vybrat model odpovídající potřebám – s běžným nebo dlouhým dosahem čtení, High Performance, High Density nebo DPM. Zařízení poskytuje ochranu proti vodě a prachu (IP67), je také odolné proti pádům i z výšky 2,4m a může pracovat v rozmezí teplot od -20 do +50 C. Bluetooth ve verzi 4.0 zajišťuje velmi rychlý přenos dat, samotné zařízení pak může komunikovat s bazí na vzdálenost až 100 metrů. Displej ve čtečce je nejčastěji využíván k vizuálnímu potvrzení naskenovaného kódu, další klávesnice umožňuje zadávání množství kusů naskenovaného zboží nebo jeho umístění, tlačítka mohou být programována a vkládat další znaky a funkce do kódu, což umožňuje jeho úpravu. Je také možné nahrát další aplikace Zebry a provést jednoduchý inventurní sken. Na displeji je neustále viditelný indikátor úrovně nabití baterie a stavu připojení Bluetooth, což usnadňuje monitorování stavu napájení a připojení během celé směny. Zebra DS3678 si výborně poradí všude tam, kde jsou velmi náročné, dokonce extrémní pracovní podmínky. Model DS3678-KD se odlišuje od ostatních konfigurací barevným displejem a klávesnicí. Aby byla sada kompletní, je třeba se také vybavit komunikačně-nabíjecí stanicí, zdrojem a kabely rozhraní i napájecími. Záruka na produkt je 36 měsíců.
| TYP SKANERA: | 1D a 2D, imager HP (High Performance - skener vysokého výkonu) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 203,2 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝDRŽ BATERIE: | asi 70 000 skenů při plném nabití baterie |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 4.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková, vibrace |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 2,4 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP67 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od -20 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | zeleno-černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ano |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ano |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | klávesnice (16 kláves), barevný displej |
| ROZMĚRY: | 190 mm x 78 mm x 143 mm |
| HMOTNOST: | 510 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |