Bezdrátová čtečka Zebra LI3678-ER (LI3678-ER2F003VZWW)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Nejnovější série bezdrátových čteček Zebra LI3678-ER jsou zařízení velmi odolná a připravená pro práci v náročných environmentálních podmínkách. Jako důkaz těchto slov slouží následující parametry: norma těsnosti IP67, odolnost proti pádům z 2,4m a možnost práce v teplotním rozmezí od -20 do +50 stupňů Celsia. Vestavěný modul linear imager s dlouhým dosahem umožňuje rychlé a spolehlivé čtení čárových kódů (až 70 000 skenů na plnou baterii) dokonce na vzdálenost 19,8 metru, což v tomto ohledu převyšuje většinu čteček ve své třídě. Zařízení má multi-interface (RS232, KBW, USB), a dosah od základny je 100 metrů. Kompletní sada obsahuje čtečku, baterii, komunikačně-nabíjecí stanici, zdroj, kabel rozhraní a napájecí kabel. Zebra LI3678 je bezdrátovým ekvivalentem modelu LI3608. Záruka na skener je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D, linear imager (Long Range - dlouhý dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 19,8 m |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | cca 70 000 skenů na plnou baterii |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 4.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| INDIKACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 2,4 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP67 |
| TEPLOTA PROVOZNÍHO PROSTŘEDÍ: | od -20 st. C do 50 st. C |
| BARVA | zeleno-černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | ne |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ne |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 185 mm x 76 mm x 142 mm |
| HMOTNOST: | 424 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Nejnovější série bezdrátových čteček Zebra LI3678-ER jsou zařízení velmi odolná a připravená pro práci v náročných environmentálních podmínkách. Jako důkaz těchto slov slouží následující parametry: norma těsnosti IP67, odolnost proti pádům z 2,4m a možnost práce v teplotním rozmezí od -20 do +50 stupňů Celsia. Vestavěný modul linear imager s dlouhým dosahem umožňuje rychlé a spolehlivé čtení čárových kódů (až 70 000 skenů na plnou baterii) dokonce na vzdálenost 19,8 metru, což v tomto ohledu převyšuje většinu čteček ve své třídě. Zařízení má multi-interface (RS232, KBW, USB), a dosah od základny je 100 metrů. Kompletní sada obsahuje čtečku, baterii, komunikačně-nabíjecí stanici, zdroj, kabel rozhraní a napájecí kabel. Zebra LI3678 je bezdrátovým ekvivalentem modelu LI3608. Záruka na skener je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D, linear imager (Long Range - dlouhý dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 19,8 m |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | cca 70 000 skenů na plnou baterii |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 4.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| INDIKACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 2,4 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP67 |
| TEPLOTA PROVOZNÍHO PROSTŘEDÍ: | od -20 st. C do 50 st. C |
| BARVA | zeleno-černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | ne |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ne |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 185 mm x 76 mm x 142 mm |
| HMOTNOST: | 424 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |