Bezdrátová čtečka Datalogic Gryphon GM4500 (GM4500-WH-433-WLC)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Datalogic Gryphon GM4500 je bezdrátový čtečka s výkonným skenovacím modulem schopným číst i nejasné a poškozené kódy 1D a 2D. Komunikace mezi čtečkou a komunikačně-nabíjecí základnou probíhá rádiově na frekvenci 433 Mhz, zvláštní funkcí zařízení je možnost indukčního nabíjení. Čtečka má krytí IP52 a vydrží pády z výšky 1,8 metru. Pro kompletní set je potřeba komunikačně-nabíjecí základna a kabel rozhraní (nejčastěji je to USB). Zařízení se používá především v dopravě, logistice a maloobchodu. Záruka výrobce na čtečku Datalogic Gryphon GM4500 je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D a 2D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 71 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, KBW, RS232 |
| VÝKON BATERIE: | asi 80 000 čtení na jedno nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | rádiová |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 50 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková, vibrace |
| ODOLNOST VŮČI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP52 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | bílá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | ne |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ne |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | indukční nabíjení |
| ROZMĚRY: | 166 mm x 68 mm x 109 mm |
| HMOTNOST: | 235 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Datalogic Gryphon GM4500 je bezdrátový čtečka s výkonným skenovacím modulem schopným číst i nejasné a poškozené kódy 1D a 2D. Komunikace mezi čtečkou a komunikačně-nabíjecí základnou probíhá rádiově na frekvenci 433 Mhz, zvláštní funkcí zařízení je možnost indukčního nabíjení. Čtečka má krytí IP52 a vydrží pády z výšky 1,8 metru. Pro kompletní set je potřeba komunikačně-nabíjecí základna a kabel rozhraní (nejčastěji je to USB). Zařízení se používá především v dopravě, logistice a maloobchodu. Záruka výrobce na čtečku Datalogic Gryphon GM4500 je 36 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D a 2D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 71 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, KBW, RS232 |
| VÝKON BATERIE: | asi 80 000 čtení na jedno nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | rádiová |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 50 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková, vibrace |
| ODOLNOST VŮČI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP52 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | bílá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | ne |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ne |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | indukční nabíjení |
| ROZMĚRY: | 166 mm x 68 mm x 109 mm |
| HMOTNOST: | 235 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |