Bezdrátová čtečka Socket S740 (CX3431-1881)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Socket S740 je malý bezdrátový čtečka, skenující kódy 1D a 2D (skenovací modul typu imager). Malé rozměry a zajímavý design způsobují, že čtečka je pohodlná při držení a skenování. Přenos naskenovaných kódů probíhá s komunikačně-nabíjecí základnou prostřednictvím Bluetooth (dosah práce od základny je 10 metrů). Signalizace čtení probíhá zvukově a opticky. V sadě se nachází kabel USB a šňůrka, základnu je třeba zakoupit zvlášť. Na výběr čtečky v několika barevných variantách. Záruka na Socket S740 je 12 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D a 2D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 49,5 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | žádné |
| VÝKON BATERIE: | asi 70 000 skenů při plném nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 2.1, EDR |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 10 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | zvuková, světelná |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,2 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | žádné údaje |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 45 st. C |
| BARVA: | zelená |
| KABEL V SADĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SADĚ: | ne |
| NAPÁJECÍ ZDROJ V SADĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 37,1 mm x 40,1 mm x 132,2 mm |
| HMOTNOST: | 117 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 12 měsíců |
Socket S740 je malý bezdrátový čtečka, skenující kódy 1D a 2D (skenovací modul typu imager). Malé rozměry a zajímavý design způsobují, že čtečka je pohodlná při držení a skenování. Přenos naskenovaných kódů probíhá s komunikačně-nabíjecí základnou prostřednictvím Bluetooth (dosah práce od základny je 10 metrů). Signalizace čtení probíhá zvukově a opticky. V sadě se nachází kabel USB a šňůrka, základnu je třeba zakoupit zvlášť. Na výběr čtečky v několika barevných variantách. Záruka na Socket S740 je 12 měsíců.
| TYP SKENERU: | 1D a 2D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 49,5 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | žádné |
| VÝKON BATERIE: | asi 70 000 skenů při plném nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 2.1, EDR |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 10 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | zvuková, světelná |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,2 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | žádné údaje |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 45 st. C |
| BARVA: | zelená |
| KABEL V SADĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SADĚ: | ne |
| NAPÁJECÍ ZDROJ V SADĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 37,1 mm x 40,1 mm x 132,2 mm |
| HMOTNOST: | 117 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 12 měsíců |