Bezdrátová čtečka Zebra DS8178 HC (DS8178-HCMF00BVMWW)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Skaner Zebra DS8178 HC je zařízení používané v oblasti zdravotnických služeb. Každá konfigurace skeneru je vybavena imagerem, který čte 1D a 2D kódy, včetně vybledlých, znečištěných a špatně tištěných kódů (technologie PRZM). Model DS8178 využívá Bluetooth ve verzi 4.0, který zaručuje rychlost a bezpečnost přenosu dat do základny – skener komunikuje s ní i na vzdálenost 100 m. Celá sada obsahuje skener, baterii, komunikačně-nabíjecí stanici a USB kabel. Skener je dostupný ve verzi healthcare, má obal, který lze snadno dezinfikovat. Zebra DS8178 má 36měsíční záruku výrobce.
| TYP SKANERU: | 1D a 2D, lineární imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 61 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | asi 65 000 skenů na jedno nabití baterie |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 4.0, BLE |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP52 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | bílá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | ne |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ne |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | verze healthcare |
| ROZMĚRY: | 168 mm x 66 mm x 107 mm |
| HMOTNOST: | 235 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Skaner Zebra DS8178 HC je zařízení používané v oblasti zdravotnických služeb. Každá konfigurace skeneru je vybavena imagerem, který čte 1D a 2D kódy, včetně vybledlých, znečištěných a špatně tištěných kódů (technologie PRZM). Model DS8178 využívá Bluetooth ve verzi 4.0, který zaručuje rychlost a bezpečnost přenosu dat do základny – skener komunikuje s ní i na vzdálenost 100 m. Celá sada obsahuje skener, baterii, komunikačně-nabíjecí stanici a USB kabel. Skener je dostupný ve verzi healthcare, má obal, který lze snadno dezinfikovat. Zebra DS8178 má 36měsíční záruku výrobce.
| TYP SKANERU: | 1D a 2D, lineární imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 61 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, RS232, KBW |
| VÝKON BATERIE: | asi 65 000 skenů na jedno nabití baterie |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 4.0, BLE |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 100 m |
| SIGNALIZACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,8 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP52 |
| TEPLOTA PROSTŘEDÍ PRÁCE: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | bílá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | ne |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ne |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | verze healthcare |
| ROZMĚRY: | 168 mm x 66 mm x 107 mm |
| HMOTNOST: | 235 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |