Bezdrátová čtečka Datalogic QuickScan QBT2131 (QBT2131-BK-BTK1)
Způsoby doručení
Doprava na dobírku pouze do 8700 Kč bez DPH
Doprava zdarma pří nákupu nad 17400 Kč bez DPH
Platební metody
Datalogic QuickScan QBT2131 je bezdrátový skener pro čtení čárových kódů. Integrovaný modul linear imager umožňuje číst i dlouhé 1D kódy z blízké vzdálenosti. Zařízení komunikuje se stanicí v dosahu až 25 metrů a umožňuje při plně nabité baterii načíst přibližně 30000 kódů. Modul Bluetooth také umožňuje spárování skeneru s mobilními zařízeními s operačními systémy Android a iOS. Má stupeň krytí IP42 (definující ochranu proti vodě a prachu) a multi-interface (USB, KBW, RS232). Skenery QuickScan QBT2131 lze často najít v maloobchodě, bankách a ve veřejné správě. Kompletní sada obsahuje skener, komunikačně-nabíjecí stanici a kabel rozhraní (v případě kabelu RS232 také zdroj). Zařízení má 36 měsíců záruky a je dostupné, na výběr, v bílé nebo černé barvě.
| TYP SKENERU: | 1D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 70 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, KBW, RS232 |
| VÝKON BATERIE: | přibližně 30 000 čtení na jedno nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 3.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 25 m |
| INDIKACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,5 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP42 |
| TEPLOTA PROVOZNÍHO PROSTŘEDÍ: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ano |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 163 mm x 91 mm x 41 mm |
| HMOTNOST: | 200 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |
Datalogic QuickScan QBT2131 je bezdrátový skener pro čtení čárových kódů. Integrovaný modul linear imager umožňuje číst i dlouhé 1D kódy z blízké vzdálenosti. Zařízení komunikuje se stanicí v dosahu až 25 metrů a umožňuje při plně nabité baterii načíst přibližně 30000 kódů. Modul Bluetooth také umožňuje spárování skeneru s mobilními zařízeními s operačními systémy Android a iOS. Má stupeň krytí IP42 (definující ochranu proti vodě a prachu) a multi-interface (USB, KBW, RS232). Skenery QuickScan QBT2131 lze často najít v maloobchodě, bankách a ve veřejné správě. Kompletní sada obsahuje skener, komunikačně-nabíjecí stanici a kabel rozhraní (v případě kabelu RS232 také zdroj). Zařízení má 36 měsíců záruky a je dostupné, na výběr, v bílé nebo černé barvě.
| TYP SKENERU: | 1D, imager (Standard Range - standardní dosah skenování) |
|---|---|
| Dosah čtení: | do 70 cm |
| TYPY ROZHRANÍ: | USB, KBW, RS232 |
| VÝKON BATERIE: | přibližně 30 000 čtení na jedno nabití |
| TYP BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE: | Bluetooth 3.0 |
| DOSAH PRÁCE OD KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNY: | do 25 m |
| INDIKACE ČTENÍ: | světelná, zvuková |
| ODOLNOST PROTI PÁDŮM: | do 1,5 m |
| NORMA TĚSNOSTI: | IP42 |
| TEPLOTA PROVOZNÍHO PROSTŘEDÍ: | od 0 st. C do 50 st. C |
| BARVA: | černá |
| KABEL V SOUPRAVĚ: | USB |
| KOMUNIKAČNĚ-NABÍJECÍ ZÁKLADNA V SOUPRAVĚ: | ano |
| ZDROJ V SOUPRAVĚ: | ne |
| DALŠÍ VLASTNOSTI: | žádné |
| ROZMĚRY: | 163 mm x 91 mm x 41 mm |
| HMOTNOST: | 200 g |
| ZÁRUKA VÝROBCE: | 36 měsíců |